Ready made společnosti

Ready made společnosti

Ready made společnosti

Už jste tento název zaznamenali, ale dosud pořádně nevíte, co si pod ním představit? Ready made společnosti jsou firmy připravené k okamžitému prodeji a k převodu na vaši osobu, pokud se rozhodnete podnikat.

Ready made společnosti

Že to zní příliš jednoduše, než aby to byla pravda? Že je v tom určitě nějaký háček? Nemusíte mít obavy! Ready made společnostinikdy nevyvíjely žádnou činnost a jde jen o subjekty, registrované na FU, které mají zároveň splacený základní kapitál. Díky tomu je možné je rychle a bez průtahů prodat novému majiteli a převést a změnit i všechny důležité parametry jako je název, sídlo firmy atp.

Žádný strach!

Jde o skutečně férovou nabídku. Ready made společnosti jsou dnes běžnou praxí, jak co nejefektivněji naplnit přání nových podnikatelů, kteří nechtějí podstupovat kolečko mezi úřady, bankami a stresovat se více, než je nutné. Proto vznikla naše společnost, která se v tomto odvětví pohybuje více jak pět let a je proto schopna splnit požadavky dnešního trhu. Získejte si více informací, jsme tu pro vás.