Budete mít vlastní dům

Budete mít vlastní dům

Chcete bydlet za tři měsíce? Chcete bydlet kvalitně, úsporně a v souladu s přírodou? Máme pro Vás řešení. Tím řešením jsou dřevostavby. Rychlá nenároční realizace, která poskytuje dostatečné komfortní nízkoenergetické bydlení.
Již několik desítek let se dostávají dřevostavby do podvědomí obyvatel. Mnozí rozmýšlí nad volbou dřeva nebo zděné stavby. Stavby ze dřeva jsou v současnosti stále oblíbenější a poptávanější díky svým vlastnostem, rychlosti stavby a dostupné cenové relace. Na trhu jsou nabízeny typové montované domy s možností vlastního dispozičního řešení. Stavební práce navazují přesně na sebe již od přípravy až po montáž prefabrikátů, jednotlivých připravených dílů k přímé montáži, přímo na stavbě. Tento typ stavby má výborné tepelné, zvukové a izolační vlastnosti. Pohlcuje toxiny z okolí a výborně reguluje vlhkost. Obvodové zdi mají dvouvrstvou izolaci. Montáž domu je velmi rychlá a bydlet se dá již za 3 měsíce od počátku stavby na základové desce.

Nízkoenergetické kvalitní bydlení

Dřevostavby nabízí splnění představ i těch nejnáročnější zákazníků. Ušetříte jak svůj rozpočet tak přírodu a zachováte si komfort.